Youtube Video İndirme

Youtube Video İndirme 

Milyarlarca kişinin kullanmış olduğu sosyal medya devi olarak bilinen Youtube üzerinde bir çok içerik mevcut.

Beğendiğimiz içerikleri sürekli izlemek isteyebiliyoruz. Bu konuda ise aklımaz gelen en iyi şey içeriği cihazımıza yedeklemek. Buna genellikle indirme deniyor ve kullanıcılar videoları telefon, bilgisayar vb. teknolojik cihazlara kaydetmek istiyor.

Peki Youtube video indirme işlemi nedir ve hangi yöntemler ile yapılmaktadır. Size tek tıkla indirme işlemleri sağlayabileceğiniz güvenli servislerden bahsedeceğiz.

Youtube video indirme işlemler için bir çok site ve uygulama mevcuttur. Ancak her servis size kaliteli hizmet sunmaz. Bu yüzden indireceğiniz içerikleri kaliteli bir şekilde indirmenizi sağlayacak olan site ve uygulamalardan örnekler sunacağız. Vermiş olduğumuz bilgiler ile hızlı, güvenli ve kaliteli indirme işlemi yapabileceksiziniz.

Youtube Video İndirmek Ne İşe Yarar

Bu tür işlemler beğendiğiniz içerikleri cihazlarınıza indirmenize olanak sağlar ve indirdiğiniz videoları daha sonra izleminize yarayacaktır. Youtube nasıl video indirilir , video indirme siteleri vb. soruları artık defalarca aratmanıza gerek kalmayacak bir yazı hazırladık. Sizlerle paylaşacağımız indirme araçları sayesinde rahatlıkla indirme işlemi yapabilecek ve extra araçlar kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. 

 

Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır 

Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır, adlı konumuza giriş yapıyoruz. Sizin için araştırdığımız ve test ettiğimiz video indirme siteleri burada yer alacaktır. 

Youtube üzerinden video indirmek için kullanabileceğiniz bazı siteler şu şekildedlir;

  • Save From Youtube İndirme Aracı
  • MYT Android Uygulama
  • Video İndirelim Aracı

Save From ile indirme işlemi ;

Öncelikle youtube bağlantısını alın ve ardından Save From indirme sayfasına gidin. İndirme sayfasına ulaştığınızda kopyaladığınız bağlantıyı link kısmına yapıştırın. Otomatik dönüştürme işlemi başlayacak ve indirmek istediğiniz .mp4, .waw. .mp3  vb. formatlarda seçenekler sunacaktır. Seçeneklerden birtanesi seçip devam edin. İndirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. 4K' a kada indirme desteği sunmaktadır.

MYT İle Video İndirme İşlemi ; 

Eğer indirme işlemlerini site ile uğraşmadan yapmak isterseniz bunun daha kolay bir yolu var. MYT uygulamasını android telefonunuza ve ya tabletinizde yükleyebilirsiniz. MYT uygulaması Play Store üzerinde mevcut değildir. Kendi web sitesinden uygulamayı indirebilirsiniz. Merak etmeyin uygulama güvenlidir ve yıllardır bir çok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. 

Uygulamayı Buradan İndirin MYT İNDİR - Uygulamayı indirdikten sonra kurulumunu yapın. Eğer uygulama güncellemesi bildirimi alırsanız güncelleyin. Aksi takdirde indirme işlemi yapamayabilirsiniz. 

Uygulamayı yükledikten sonra karşınıza kullanımı oldukça basit bir arayüz gelecektir. MYT ile video indirmek için tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz video adını arama kısmına yazmak. Daha sonra ise video indirme seçeneğine tıklamak. Extra dönüştürme vb. işlemlere gerek kalmadan tek tıkla video indirme işlemini yapabilirsiniz.

Video İndirelim Sitesi İle İndirme İşlemi Yapmak

Size sunacağımız 3. yöntem ise yine bir web sitesi ile indirme işlemi yapmaktır. Save From'dan sonra bizce en iyi indirme sağlayıcılarından bir tanesi Videoindirelim sitesidir. Sizde bu web sitesi ile hızlı çeviri işlemleri yapabilir ve indirebilirsiniz.

Buradan videoinidirelim.com sitesine giriş yapın ve youtube üzerinden indirmek istediğiniz içeriğin bağlantısını kopyalayın. Ardından web sitesinde ki bağlantı kutucuğuna kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırın ve indir butonuna tıklayın. İşlemler sizi yormadan otomatik bir şekilde yapılacak ve indirme işlemine başlanacaktır.

Bu tür yazılar için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

instagram takipçi satın al