WhatsApp Kapatılan Numara Nasıl Açılır

WhatsApp Kapatılan Numara Nasıl Açılır

 

WhatsApp Kapatılan Numara Nasıl Açılır


 

Her kullanıcının başına gelebilecek olan numara yasaklanma problemi konusunda neler yapmanız gerektiğini açıklayan bir yazı hazırlamak istedik.

 

Bu yazı ile eğer WhatsApp numaranız yasaklanmış ise tekrardan bir kaç saat içerisinde numarınızı kullanıma açabileceksiniz.

Aşamalar ve detaylarla tüm bilgiler hemen aşağıda sizleri bekliyor. WhatsApp hesabınız için en verimli yöntemler sizlerle.

Yazımızda ki aşamaları uyguladığınız takdirde mutlaka sonuç alacaksınız.


 

WhatsApp'ta Yasaklanan Numara Nasıl Açılır

 

Eğer numaranız WhatsApp'ta yasaklanmış ise WhatsApp'ta Yasaklanan Numara Nasıl Açılır adlı yazımı size yardım sağlayacaktır.

Bir çoğumuzun başına gelen ve geldiğinde ne yapmamız gerektiğini düşündüren bu sorunu bir kaç aşamayla sizde çözebilirsiniz.

Yasaklanan bir numaranız var ise tekrar açılması için bazı şartlar bulunuyor bu şartlar aşağıda ki gibidir.

Şartlar :    


 • WhatsApp'a kayıtlı numaranız 4'ten fazla yasaklanmış olmamalıdır.    

 • Kayıtlı numaranız sahte numara içermemelidir.  

 • Numaranızla kişileri rahatsız etmiş olmamanız gerekir.  

 • Herkese üst üste toplu mesajlar atmayınız.

 •  

Bu şartlar oldukça önemlidir herhangi biri hesabınızda yaşanıyor ise hesabınızı tekrar aktif etmeniz problemli olacaktır.


 

 

WhatsApp Kapatılan Numara Nasıl Açılır

Kapatılan numaranız açmak için gerekli adımları hemen aşağıda veriyoruz.

Aşamalar :     


 • WhatsApp uygulamasına giriş yapın.    

 • Telefon numaranızı yazın.    

 • Hesabınız kullanıma yasaklanmıştır uyarısı gelecektir.   

 • Bize bildir seçeneğine tıklayın.   

 • Gerekli iletişim bilgilerinizi yazın ve WhatsApp'a numaranızı tekrar aktif etmesini talep edin.

 •  

Bu işlemler sonra WhatsApp size bir kaç saat içerisinde dönüş sağlayacaktır. Dönüş sağladığında eğer hesabınız tekrar aktifleştirilmiş ise, WhatsApp uygulamasına giriş yapın ve telefon numaranızla tekrar kayıt olun. Artık probleminiz kalmamış demektir.

Eğer aktifleştirme konusunda red yanıtı alıyorsanız üst kısımda belirttiğimiz problemler hesabınızda bulunuyor demektir. Bu konuda ise beklemekten başka çareniz bulunmuyor.

WhatsApp kullanım yasağınızı kaldırana dek beklemeniz gerekecektir. Ancak hiç bir sorun teşkil etmiyorsanız saatler içerisinde tekrardan erişim kurabileceksiniz.


 

Numaram Tekrar Yasaklanır mı ?

 

Elbette bu durum kaçınılmazdır o yüzden telefon numaranızın kayıtlı olduğu WhatsApp hesabında illegal kullanımlar yapmamanızı öneririz. Ayrıca modlu uygulamalar kullanmak yerine normal WhatsApp uygulamasını kullanmanız numara yasaklanma konusunda telefon numaranızı daha güvenli hale getirir.

Tekrar yasaklanma durumlarında 4 adet hakkınız bulunuyor. Haklarınızı kullandığınızda aynı numarayı bir daha WhatsApp üzerinde kullanamayabilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz, iyi takipçi al ekibi.

Bu tarz yazılar için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.