TikTok Şifre Nasıl Değiştirilir ?

TikTok Şifre Nasıl Değiştirilir ?

TikTok Şifre Nasıl Değiştirilir ?

TikTok Şifre Nasıl Değiştirilir ? , TikTok Şifresi nasıl değiştirilir?

TikTok Şifre Nasıl Değiştirilir ? diyorsanız ve TikTok şifresini nasıl değiştirileceğini bilmiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olacağız.

TikTok geçmişte Musical.ly adıyla biliniyordu ve ufak bir platformdu, ancak geçtiğimiz günlerde Musical.ly'e dev bir güncelleme getiren ByteDance musical.ly'i dev bir güncelleme ile TikTok'a çevirerek bütün sosyal medya takipçilerinin ilgisini çok fazla bir şekilde çekmişti, geçmiştekine göre çok farklı bir ilerleme kaydetmişti, günümüzde herkesin can sıkıntısını evde, işte, her yerde giderecek bir uygulama haline geldi. TikTok günlük tam tamına aktif 17 milyon kullanıcısı sayısına sahip olarak büyük bir rekor kırmıştı kendi içersinide ve sosyal medya piyasasında. 

 

Nedir bu TikTok?

TikTok, dilerseniz 15 saniye dilerseniz 60 saniyelik videolar çekip, TikTok'un sizlerin önüne sunmuş olduğunu yüzlerce efekt içerisinden kendi zevkinizce kullanabilir olduğunuz efektleri kullanarak video çekip paylaştığınız bir platformdur. Hızlıca bir üyelik oluşturup ilk video deneyiminizi sizde yapabilirsiniz. Çoğunluklu olarak genç kitlenin kullanmış olduğu TikTok günümüzde halen daha birçok TikTok ünlüsünün video çektiği ve yüksek gelirler sağladığı bir platform halinde çalışmalarına ve mükemmel güncellemelerine devam etmektedir.

 

TikTok Şifremi Unuttum, ne yapmalıyım sorusuna cevabınızı verelim.

TikTok kullanımında doğal olarak şifrenizi unuttuysanız ve değiştirmek/sıfırlamak istiyorsanız şu adımları uygulayabilir, ardından şifrenizi sıfırlayabilir ve hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

 

TikTok Şifresi Nasıl Değiştirilir ? , TikTok Şifresi Nasıl Sıfırlanır ?

  • TikTok Giriş Yap kısmına gelin.
  • Giriş Yap butonunun hemen üstünde Şifremi Unuttum kısmına tıklayın.
  • Çıkan Menüde TikTok'a Kayıt olduğunuz E-Posta adresinizi veya Telefon Numaranızı girin,
  • Girmiş olduğunuz E-Posta veya Telefon Numaranıza gönderilmiş olan kodu girin,
  • Son olarak bir alttaki kutucuğa, yeni şifrenizi ne yapmak istiyorsanız giriş yapın
  • Giriş Yap tuşuna tıklarsanız, şifreniz değiştirilmiş olacaktır, tekrar bunları yaşamamak için Şifrenizi bir yere not almayı unutmayın.

 

Dilerseniz Buraya tıklayarak websitemizdeki tüm sosyal medya paketlerini inceleyebilir veya kendinize tiktok takipçi satın alabilir, beğeni satın alabilir, yorum satın alabilirsiniz, veya canlı yayın izlenmesi satın alıp, fenomen hale gelebilirsiniz.