Tik Tok Mavi Tik

Tik Tok Mavi Tik 

Son yıllarda çokça kullanılan ve adından söz ettiren Tik Tok uygulaması, kullanıcılarını mavi tik ile ödüllendiriyor. Bu özelliğe sahip olmak isteyen kullanıcılar ise Tik Tok mavi tik nasıl alınır gibi sorgulamalar yapabiliyor. Mavi tik alabilmeniz için neler yapmanız gerektiğini ve mavi tik şartlarını basit bir dille anlatacağız.

Mavi tik genellikle ünlü şahıslara verilen bir özellik, ancak bu özellikten siz mahrum kalmayın. Tik tok mavi tik özelliği ile profilinizi diğer profiillerden daha üst köşelere taşıyın ve fenomen olma yolunda hesabınız daha hızlı ilerlesin. 

İnternet üzerinde tonlarca bilgi kirliliği mevcut, bir çok blog bu konu hakkında gereksiz ve yanlış bilgi vermiş. 

Mavi tiki doğru bir şekilde alabilmeniz için doğru ve net bilgileri size sunacağız.Tik tok mavi tik özelliğini almanızı gerçekten çok isteriz.

Tik Tok Mavi Tik Nasıl Alınır

Tik Tok Mavi Tik Nasıl Alınır adlı konumuza gelecek olursak, mavi tik alabilmeniz için hesabınızda bir takım değişiklikler yapmanız gerekiyor. Size vereceğimiz bilgiler arasında eğer hesabınızda eksiklikler bulunuyor ise lütfen hesabınızı mavi tik için hazırlamaya başlayın.

  • Tik Tok Takipçi Sayısı ; mavi tik alabilmeniz için hesabınızın en az 100 bin takipçiye ihtiyacı var. Bu yüzden hesabınızı takipçi konusunda olabildiğince ilerletin. Takipçi sayınızın düşük olması halinde mavi tik almanız zorlaşacak ve ya alamayacaksınız.
  • Paylaşımlarda ki hashtag kullanımları : Diğer önemli nokta ise hesabınızda kullandığınız hashtagler. Olabildiğince doğru hashtag kullanımı yapın. Hesabınızda ki etkileşim oranlarını arttırın.
  • Profil biyografisi : Biyografi kısmınıza anlaşlır cümleler yazın ve hesabın sahibi olduğunuzu doğrulayacak metinler kullanın örneğin ( İyi takipci al tik tok resmi hesabı) gibi metinler.
  • Spam Almayın : Profilinizde fazla şikayet almanız mavi tik konusunda geri kalmanıza sebebiyet verecektir.
  • Farklı Platformlarda da Aktif Olun : Mavi tik bilindiği üzere gerçekten aktif kişilere verilir. Hesabınızı diğer platformlar da da tanıtın. 
  • Haber sitelerinden tanıtım yazısı : Hakkınızda bir haber sitesi haber yazmış ise kesinlikle mavi tik alabilirsiniz demektir. Çünkü kayda değer bir kişilik oluyorsunuz ve mavi tik almaya hak kazanıyorsunuz.
  • Hesabınızda bol paylaşım yapın : Hesabınızı aktif tutmak en önemli işlerden birisidir. Pasif bir hesaba kim mavi tik verir ki ?
  • Beğeni , İzlenme Sayılarınızı arttırın : Etkileşimlerinizi arttırın. Beğeni, izlenme yorum vb.
  • Profil Fotoğrafı : Profil fotoğrafınız güncel olmalı ve sizi içermelidir.
  • Video paylaşımları : Paylaştığınız videolarda kendi içerikleriniz olsun.

Mavi Tik Nedir ve Ne İşe Yarar ? 

Konumuzun başında da belirttiğimiz gibi mavi tik bir hesap doğrulama işlemidir. Doğrulanmış profiller bir hesabın gerçek kişiye ait olduğunun altını çizer. Sizi diğer profillerden daha önde tutarak hesabınızı geliştirir. 

 

instagram takipçi satın al