Nasıl Fenomen Olunur

Nasıl Fenomen Olunur

Bir çok insanın hayali olan fenomenlik için neler gerektiğini biliyormuydunuz. Kısa sürede fenomen olmanıza yarayabilecek bazı püf noktaları sizlerle paylaşacağız. İnsanlar fenomen olup para kazanmak isteyebiliyorlar. Fenomenliğe iş gözüylede bakan bir kitle var ancak bazı taraflar sadece ünlenmek için bunu istiyor. Nasıl fenomen olunur gibi sorulara basit cevaplar verilebilir. Ancak bu işin farklı yöntemleri mevcuttur.

Fenomen olmak için kullanabileceğiniz yöntemleri sizlerle paylaşacağız. Ancak bu yöntemler herkeste farklılık gösterir. Bir insanın ünlenmesi için yapısının bu işe uygun olması gerekir. Ayrıca sabır ve zaman çok önemlidir.

İlk zamanlarda yaptıklarınız başarısızlıkla sonuçlanabilir. Sosyal medya üzerinde ki paylaşımlarınızı herkes beğenmeyebilir hatta kötü yorumlarda bulunabilirler. Ancak asla pes etmeyin. Çünkü bir gün fenomen olduğunuzda çok boş bir içerik paylaşsanız bile insanlar bunu severek izleyecektir. Burada önemli olan konu özgüvendir, insanlar siz düşük bir kitleye hitap ederken sizi pek takmayacaklardır. O yüzden önceliğiniz kemik kitle kurmak olacaktır. 

Fenomen Olmak İçin Gerekenler

Fenomen olmak için bazı şeyleri yapmanız gerekecektir. Bunları detaylı bir şekilde açıklayıp nasıl yapabileceğiniz hakkında fikirler vereceğiz. 

  • Farklı Bir Yol İzleyin ; Sosyal medya üzerinde içerik üretmeye karar verdiniz. Ancak ne tür içerikler yapacağınızdan emin olamıyorsunuz. Yapabileceğiniz en iyi şey kişiliğinizde ki doğallığı kullanmaktır. Bir role bürünmek yerine kendinizi hangi konularda iyi hissediyorsanız o şekilde içerikler üretmeye başlayın. Başlangıç için süper olacaktır. 
  • Kemit Kitle Oluşturun ; İçeriklerinizi paylaşmaya başladınız ancak herhangi bir etkileşim yok. Bu konudaki ilk hedefiniz büyük etkileşimler değil, küçük olmalıdır. Yani sizi destekleyecek kemik kitle gerekiyor. Kemik kitleniz büyümenizde size avantaj sunacak en verimli etkileşimi zaman içerisinde gösterir. Siz içerik yükledikçe sizi destekleyen insan sayısı artacak ve kemit kitleniz artık iskelet olmaktan çıkıp bir vücut haline gelecek.
  • Fan Sayfaları Oluşturun ; Sizi paylaşan birileri elbette ki olacaktır. Ancak sosyal medyayı iyi kullanmanız gerekiyor. Farklı hesaplardan içeriklerinizi paylaşın, bu şekilde sosyal medya platformlarında daha fazla yer almaya başlayacaksınız.
  • Reklamları Kullanın ; Etkileşim konusunda hızlı geri dönüş almak isterseniz, diğer sayfalardan içerikleriniz için reklam yaptırabilirsiniz. Örneğin Twitter reklam verme adlı yazımız Twitter reklamları hakkında bilgiler sunuyor. Reklamlar sayesinde etkileşim oranlarınız artacaktır.
  • Takipçi Satın Alın : Aktif takipçi hizmeti alın ve takipçi sayınızı profilinizi ziyaret edenler için yüksek gösterin. Bu durum sizi karşı tarafa nitelikli gösterecek ve kitleye katkı olacaktır.
  • Beğeni, İzlenme , Yorum ; Sayfanızda ki içeriklerde beğeni sayısı vb. şeylere odaklanın ve denge kurun. Her paylaşımınıza anlık etkileşim gelsin.

Fenomen Olmak

Ünlenmeniz fenomen olabilmeniz için sosyal medya da yapabileceğiniz şeyleri sıraladık. Bu tür işlemlerle etkileşim alabilir ve istediğiniz sonuçlara azim gösterirseniz ulaşabilirsiniz. Fenomen olmak zor değil sadece zaman ve sabır isteyen bir iştir. 

 

 

instagram takipçi satın al