İnstagram Video İndirme

İnstagram Video İndirme

İnstagram Video Nasıl İndirilir?

İnstagram Video İndirme, İnstagram video nasıl indirilir?, İnstagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarında zirvede olanı, 2010 yılından itibaren büyük bir rekabet ile sosyal medya uygulamaları piyasasına giren İnstagram zirvede olan Facebook'u zirvesinden alıp kendisi zirveye geçti günlük 400milyon kullanıcı ile zirvede çalışmalarına devam etmekte. Instagram çıktıktan 2 yıl sonra instagram kurucuları olan Kevin Systrom ve Mike Krieger, 2012 yılında Instagram'ı tamamen Facebook'un Kurucusu olan Mark Zuckerberg'e satmışlardı ve yoğunca sorulan soruların ardından Instagram kurucuları topluluğa şu şekilde bir açıklama yapmıştı;

"Bugün olsa Instagram’ı yine satar mıydınız?” sorusuna, "Eğer biri size gelip 11 kişi karşılığında 1 milyar dolar teklif etse, siz ne cevap verirdiniz?"

Bu açıklama ile Instagram'ı sattıkları için pişman olmadıklarını belirten Systrom ve Krieger ikilisi bu açıklamanın ardından başka bir açıklamada bulunmadı.

Tahminimce 2010 yılında çıkmış olan İnstagram'ın yükselişini ve gelişmişliği Facebook'un kurucusu olan Mark Zuckerberg'in ilgisini çekmişti, tabii doğal olarak hemen satın alıp bu işten kendisi kazanmak istedi ve Nisan 2012 yılında İnstagramı tamamen 1milyar dolar'a satın aldı.

Instagram da günümüzde birçok sayfa bulunmakta ve günümüzde gezerken gördüğümüz bazı videoları indirmek galerimizde tutmak veya bir arkadaşımıza, tanıdığımız birisine göndermek / göstermek istiyoruz, ancak kendinden bir video indirme özelliği bulunmadığı için İnstagram Video İndirme'yi 3. parti bir uygulama ile yapmamız gerekiyor. Bu konuda ise bizlere harici siteler yardımcı oluyor.

İnstagram Video İndirme sitesi nedir?

Instagram kullanırken günlük olarak benimde bazı beğendiğim videolar oluyor, indirmek istiyorum bende bu konuda bu siteyi kullanıyorum.

Bahsettiğimiz siteye Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz, dilediğiniz kadar instagram videoları indirebilirsiniz.

Bu site sayesinde instagramda dilediğiniz sayfada ki dilediğiniz videoyu bir kısıtlama veya filigran olmadan ücretsiz olarak indirebilir, galerinizde tutabilir veya arkadaşlarınıza komik instagram videoları göndererek birlikte gülebilirsiniz. 

Dilerseniz Buraya tıklayarak websitemizde, Ucuz Türk İnstagram Takipçi, Beğeni, İzlenme, Keşfet Paketleri, Kombo paketler satın alarak instagram hesaplarınızı fenomen hale getirebilirsiniz.