İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür?

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür?

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür?

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür? , İnstagram Keşfete Düşmek İçin Ne Yapılmalı?

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür?, İnstagram günümüzde en çok kullanımı olan sosyal medya uygulaması ünvanını hâlen taşımakta, 2010 yılında piyasaya sürülen Instagram piyasaya giriş yaptıktan sonra sosyal medya sektörü içinde büyük bir ilgi almayı başarmıştı, Facebook'u birincilik sırasından ederek birinciliği günümüzde halen daha günlük aktif 400milyon+ kullanıcı ile elinde tutmakta ancak, Instagram sahibi 2012 yılında Instagram'ın bu hızlı yükselişini gördükten sonra Instagram'ı tamamen 1 milyar dolara satın almıştı. Yani Instagram günümüzde Facebook'a ait durumda. Instagram'ın ilk açılışından itibaren bulunan karışık zevkinize hitaben sıralanmış gönderilerin bulunduğu gönderilerin olduğu yer olan Instagram Keşfet kısmı, Instagram Keşfete instagram'a gönderi olarak paylaşmış olduğunuz fotoğrafların, videoların düşmesi ve instagram keşfette herkes tarafından görünmesi için ne yapmalısınız? sorusunun cevabını şimdi sizlere vereceğiz.

 

Instagram Keşfet nedir?

Instagram Keşfet, alt menüde bulunan arama tuşuna tıklayınca geleceğiniz karışık gönderilerin bulunduğu bir kısımdır. İnstagram Keşfette gezerken görüntülediğiniz, tıkladığınız gönderilere göre instagram sizin zevkinizi sisteminden belirler ve instagram keşfetinizde zevkinize hitaben fotoğraf video gösterimi sağlar, yani demek istediğimiz şu ki, İnstagram Keşfette sürekli olarak Müzik kategorisinde videolara tıklıyor, görüntülüyorsanız, bir daha ki İnstagram Keşfet girişinizde veya sayfayı yenilediğinizde artık Keşfetinizde çok daha yüksek olasılıkla Müzikle ilgili şeyler gözükecektir. Bir nevi İnstagram zevkinizde size yardımcı oluyor.

Instagram keşfette dilediğiniz kategoride dilediğinizce videolar, fotoğraflar görebilirsiniz. Sizinde burada binlerce kişi tarafından fotoğraf ve videolarınız görünmesini istemez miydiniz?

İşte sizlere en çok etkili İnstagram Keşfete çıkma taktikleri;

 

Instagram Keşfete Çıkma Taktikleri

  • Kaliteli ve özgün fotoğraf/video paylaşmalısınız.
  • Hesabınız herkese açık olmalı.
  • Gönderilerinizde özenli açıklamalar yazmalısınız.
  • Gönderilerinizde Konum ve Zaman paylaşmalısınız.
  • Gönderilerinizin beğenilmesini, yorum yapılmasını ve kaydedilmesini sağlayın.
  • İşte tam burada sizlere çok büyük bir avantaj sağlıyoruz. Buraya tıklayarak websitemiz üzerinden tamamen güvenilir bir ödeme sistemi tüm sosyal medya hesaplarınız için Takipçi, Beğeni, Yorum, İzlenme satın alabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğim İnstagram Keşfete Çıkma taktiklerine uyarak dilediğinizce fotoğraf veya videolarınızı İnstagram Keşfete düşmesini sağlayabilir, binlerce insan tarafından görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede de kendinizi fenomen bir hale getirebilirsiniz.