Instagram Beğeni Paketleri Hakkında

Beğeni Paketleri Nedir

Instagram üzerinde paylaştığınız fotoğraf ve ya video gönderilerinizi keşfete çıkarmak ve size daha fazla kitle getirmek için kullanabileceğiniz bir pakettir.

Beğeni paketleri aylık ve tek seferlik olarak iki ye ayrılmaktadır. Aylık paketlerde belirli gönderi sınırı ile son paylaşımlarınıza otomatik beğeni gönderimi alabilirsiniz. 

Beğeniler türk aktif, türk bot, türk ve yabancı karışık gibi kategorilerde olabilir. Beğeni paketlerinin kalitesine göre fiyatlarıda değişim gösterebilmektedir.

 

Beğeni Paketi Nasıl Satın Alınır ? 

Sizde instagram hesabınız için beğeni paketi satın almak istiyorsanız bunu iyi takipçi al ile gerçekleştirebilirsiniz.

Beğeni satın alabilmeniz için şifre vb. bilgiler vermenize kesinlikle gerek yoktur. Beğeni satıın almak için beğeni satın al sayfamızı ziyaret edin.

Daha sonra almak istediğini paketi seçip satın al butonuna tıklayın. Profil linkinizi girin sayfasına geldiğinizde beğeni göndermek istediğiniz paylaşım linkini link bölümüne yapıştırın.

Beğenilerin gelebilmesi için profilinizin herkese açık olması gerekmektedir. Gizli profillere işlem yapılamaz.

Link bağlantısını yapıştırıp ileri butonuna tıkladığınızda, önünüze kişisel bilgiler sayfası gelecektir. Kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Devam et butonuna tıklayın ve ödeme sayfasına geçiş yapın. Online ödeme kredi kartı seçeneğini seçin, kupon kodunuz var ise yazın. Kullanım şartlarını okuyun ve onaylayın.

Ödemeye geç butonuna tıklayın ve ödemenizi yapın. Beğeni paketini bu şekilde satın alabilirsiniz.

 

Beğeni Paketleri Güvenli mi ?

 

Bu tür paketler alım yapmış olduğunuz web sitesine göre değişim gösterebilir. Bizden aldığınız paketlerde herhangi bir problem yaşamazsınız. Beğeniler birden bire gelmemelidir doğal artmalıdır. 

Beğeni paketlerimiz doğal artma özelliğine sahip olduğu için bu durum hesabınız da etkileşimi olabildiğince arttırmaktadır. 

 

Beğenim Gelmedi Ne Yapabilirim ? 

Aldığınız beğeni paketi belirtilen süre içerisinde gelmediyse yoğunluktan dolayı olabilmektedir. Ayrıca ınstagram güncellemeleri denk gelmiş ise bu durumda süre artabilmekte. 

24 Saat içerisinde almış olduğunuz paket vermiş olduğunuz paylaşım bağlantısına gönderilir.

 

instagram takipçi satın al