Bitcoin nedir ?

Bitcoin nedir?

Bitcoin nedir ? , Bitcoin ile Nasıl kazanılır ?

Bitcoin, günümüzün birçok yerde ödeme yöntemi olarak dahi kullanılan bir Kripto Para birimidir. 3 Ocak 2009  tarihinde Kripto Para piyasasına giriş yapan Bitcoin zaman geçtikçe yükselişine en hızlı devam eden bir Kripto Para birimi olma ünvanını bırakmamıştır. Günümüzde Elon Musk'ın attığı tweetler sayesinde rekor üstüne rekor kırmaya hâlen devam etmektedir. Bu rekorların bir çoğunun sebebi olan Elon Musk sayesinde Bitcoin son yıllarının en büyük değerlenmelerini yaşamaktadır. Bu tweetleri sizlerde inceleyebilirsiniz, örneğin geçtiğimiz günlerde Profil Resmini Bitcoin yapan Elon Musk sayesinde Bitcoin çok hızlı bir değerlenme daha yaşadı. Bitcoin 2009 ocak tarihinde ilk çıktığı zamanlarda kuruşluk değerlere sahipti ancak üzerinden yıllar geçmesinin ardından Bitcoin kuruşluk değerler ile başlayıp günümüzde güncel veriler ile

Bitcoin eşittir

398.517,23 Türk Lirası

 

denginde bir fiyata denk gelmektedir. 2009 ocaktan itibaren Bitcoin piyasasına yatırım yapan birçok kişi şuanda milyarder olmuş durumda, Kripto Paraya ve Bitcoin'in yükseleceğine inanmayan birçok kişi olmuştur elbet. Günümüzde birçok Kripto Para birimi çıkmış durumda, piyasaya yeni giriş yapmış olanlara veya hiç giriş yapmamış ancak güzel ilerleyen Kripto Para birimlerine yatırım yapmak sizler için iyi olacaktır, tamamen bir öneridir. Şuan da birçok Kripto Para birimi kuruşluk değerlerde, ancak hatırlatmak isterim ki Bitcoin de ilk çıktığı vakitlerde kuruşluk değerlere sahipti. Dolayısıyla üzerinden 12 yıl geçmesinin ardından Bitcoin kuruşluk değerlerden, 400.000 Türk Lirası değerlerine gelmiştir, bunun başka bir Kripto Para biriminde olmayacağı nereden bilebiliriz ki, bundan dolayı Kripto Paraların birçoğuna belirli yatırımlar yaparak gelecekte yükselecek Kripto Paralar sayesinde sizlerde kazanabilirsiniz, tıpkı Bitcoinin ilk çıktığında insanların düşük yatırımlar yaparak belki değerlenir demesiydi. Ve bu belki değerlenir düşüncesi, boş kalmadı Bitcoin son yılların en iyi değerlenmesini yaşadı.

 

 

• Bitcoin ile nasıl para kazanılır?

Buraya tıklayarak kendinize bir Bitcoin hesabı açarak yatırım yapmaya başlayabilirsiniz, dilerseniz detaylı araştırmalar yaparak, Bitcoin kazanma eğitim setleri satın alarak sizde hızlıca kazanmaya başlayabilirsiniz.